Klausimai


Vardas:
Klausimas:

Jonas
2015-12-18

Laba diena,norėčiau sužinoti ar darote vidaus organų [inkstų] kompiuterinę tomografiją ir kiek tai kainuoja?

Atsakymas:

Taip, šią paslaugą mes teikiame. Jei esate apdraustas privalomuoju sveikatos draudimu ir turite gydytojo siuntimą, Jums ta paslauga nekainuoja, ją apmoka Valstybinė ligonių kasa.

Žydrūnas
2015-10-25

Laba diena,man buvo ''cistos'' operacija.Ant kryžkaulio.gyjimo metu,ant užpakalio žando nusitrynė žaizdelė(maždaug kai būna nutrina labai nuo netinkamo avalynės) , ir ta žaizdelė prilipo ganėtinai stipriai prie kito užpakalio žando...Mėginau karštam vandenyje mirkyti ir panašiai,labai skauda ir niekaip negaliu atplėšti.Esmė yra klausimo,ar man nuvykus į Polikliniką,aš turiu teisę paprašyti/pareikalauti gydytojo/chirurgo kad jis man suleistų '' narkozės'' ar kažko panašaus,kad galėčiau ramiai numigt keliom minutėm kol tą žaizdelę atplėštų ir sutvarstytų,nes skausmas tikrai didelis...

Atsakymas:

Ačiū už klausimą. Jūs turite su savo gydytojo siuntimu atvykti į Regioninės Telšių ligoninės konsultacinę polikliniką. Užsiregistruoti pas gydytoją chirurgą. Gydytojas, apžiūrėjęs Jūsų žaizdas, nuspręs, kokią suteikti pagalbą ir kokiu nuskausminimo būdu.

Monika
2015-09-14

Sveiki, mane labai domina šis klausimas,man 17 m. ir aš noriu priduoti kraują, ar tai įmanoma su tėvų leidimu, jei taip, tai kaip reiktų tėvams parašyti ant lapelio, kad sutinką jog būčiau kraujo donorė ? :)

Atsakymas:

Kraujo donoru gali būti pilietis tik nuo aštuoniolikos metų ir sverti nemažiau kaip penkiasdešimt kilogramų.

Naujokė
2015-08-14

Laba diena. Kada Telšių poliklinikoje atsiras akių ligų gydytojas?

Atsakymas:

Ligoninės administracija deda visas pastangas, kad poliklinikoje dirbtų akių ligų gydytojas. Tiksliai atsakyti, kada rasime gydytoją negalime.

Šiuo metu turite kreiptis į privačius akių ligų kabinetus, kurie yra sudarę sutartis su Teritorine ligonių kasa.

Tas
2015-08-04

Ar pas urologa reikia turėti iš savo šeimos gydytojo siuntimą?

Atsakymas:

Taip, atvykstant pas urologą būtina turėti savo šeimos gydytojo siuntimą.

Violeta
2015-07-14

ar galima praiti medicinini del darbo pas jus, nors mano seimos daktare yra Klaipedoja ir kiek tai kainuotu?

Atsakymas:

Tai nėra Ligoninės veiklos srities klausimas. Įsidarbinant sveikatą tikrina ir atžymas daro medicinos knygelėje profilaktinių patikrų gydytojas. Šiuo klausimu siūlome kreiptis į savo šeimos gydytoją.

Giedre
2015-05-25

Laba diena, Norėčiau sužinoti savo tikslią gimimo valandą. Kur turėčiau kreiptis, ar galiu pateikti prašymą internetu (gyvenu ne Telšių r., bet ten gimiau). Dėkoju už atsakymą.

Atsakymas:

Dėl išsamesnės informacijos prašome kreiptis į mūsų ligoninės archyvą telefonu (8 444) 77038 arba el. paštu laima.raibuziene@telsiuligonine.lt

DEL EILIŲ PAS GYDYTOJUS
2015-05-11

Kodėl Telšiuose pas gydytojus dažniausiai nesilaikoma talone nurodyto laiko ,opacientai eina pagal tai kas anksciau atvyko tas pirmas,kodėl tada ta išankstinė registracija,ir ar kas kontroliuoja gydytojus telsiuose kad tokios betvarkės nebūtų.

Atsakymas:

Regioninėje Telšių ligoninėje konsultacinėje poliklinikoje vykdoma išankstinė pacientų registracija, kurią kontroliuoja ligoninės administracija ir valstybinė ligonių kasa. Pacientai turi atvykti jiems nurodytu laiku ir yra priimami gydytojų pagal tolonus. Pasitaiko pacientų, kuriems reikalinga skubi pagalba. Jie aptarnaujami pirmumo tvarka.

as
2015-03-24

noriu nutraukti nestuma. Esu is Mazeikiu, bet noriu tai padaryti pas jus.imanoma ?

Atsakymas:

Taip, mes teikiame tokią paslaugą.

sandra
2015-03-09

sveiki, ar būtina apsilankyti ginekologijos skyriuje prieš gimdymą, jei visą nėštumą prižiūrėjo kito miesto gydytojas. ar reikia tartis dėl mokamos palatos iš anksto?

Atsakymas:

Apsilankyti skyriuje prieš gimdymą nebūtina, bet pageidautina - gimdyvė susipažintų su gimdymo palatų įranga, skyriaus personalu.

Dėl mokamų palatų iš anksto tartis nebūtina.