Klausimai


Vardas:
Klausimas:

Romas
2013-09-27

Noriu sužinoti, ar ligoninės skyriuose dirbančiam personalui reikia nešioti prisisegus korteles su vardu ir pavarde bei pareigomis?Klausiu todėl, kad negali suprasti,kas yra kas t.y. ar tai slaugytoja ateina ar čia slaugytojos padėjėja? Kadangi dabar tenka dažnai lankytis ligoninėje, tai pasitaiko labai nemandagių darbuotojų ir labai malonu būtų matyti jų pavardes ir pareigas. Pagarbiai, Romas

Atsakymas:

Lietuvos respublikos vyriausybės nutarimu darbuotojo tapatybę patvirtinantį dokumentą - darbo pažymėjimą darbuotojas privalo nešiotis ar laikyti darbo metu darbo vietoje. Atsižvelgiant į Jūsų prašymą, rekomenduosime, kad darbuotojai nešiotų korteles.

rita
2013-08-27

Ar Telšių ligoninės reabilitaciniame slaugos skyriuje pacientui gydantis po insulto su vienos pusės paralyžum, slaugantis personalas turi ligonį pasodinti ant lovos ar į vežimėlį, nes nuo gulimos padėties pradėjo sunkiai kvėpuoti, atsirado plaučiuose karkalų, ar tai turi atlikti tik artimieji? Prašome nurodyti kur galėtume sužinoti, kokias pareigas turi atlikti aptarnaujantis reabilitacijos skyriaus personalas. Kiek tenka matyti, jos labai nepatenkintos ,kad yra kviečiamos į palatas. Ačiū už atsakymą.

Atsakymas:

Informuojame Jus, kad Regioninės Telšių ligoninės reabilitacijos sk. slaugytojos ir jų padėjėjos pacientus negalinčius keisti savo padėties varto, sodina pagal gydymo ir slaugymo planą. Į paciento priežiūrą yra įtraukimi ir artimieji, kad turėtų įgūdžių, kai pacientas bus išleistas namo.
Daugiau informacijos apie pacientą artimieji gali sužinoti kreipdamiesi į gydantį gydytoją.

Ieva
2013-06-30

Ar salinate karpas? Jei taip, tai kur ieškoti kabineto?

Atsakymas:

Karpų nešaliname.

Siga
2013-06-15

Sveiki,gydytojas neteisingai surašė,kaip ivyko trauma,dėl sitos klaidos išmoka zmogui bus tik 80proc,jei būtų teisingai surašes 100proc,ka reikia daryti tokiu atveju?

Atsakymas:

Gydytojas traumos įvykį aprašo taip, kaip teigia pacientas, o ne taip, kaip po to ligonis nori gauti išmokos dydį. Reikia visada sakyti tiesą. Esant neaiškumams, kreipkitės raštu ar atvykite į gydymo įstaigą.

Dalia
2013-06-09

Vakar palaidojome jauna zmogu.kuriam nebuvo laiku suteikta kvalifikuota pagalba. Noreciau paklausti.kiek laiko uztrunkama.kol padaromas kraujo tyrimas.kai zmogui itariama ptiesinfarktine busena?

Atsakymas:

Kraujo tyrimo atsakymai trunka nuo pusvalandžio iki pusantros valandos priklausomai kokio tyrimo reikėjo. Jei buvo įtariamas infarktas,tai troponino tyrimas atliekamas per pusvalandį. Bet tai nėra svarbiausias ir specifiškiausias tyrimas diagnostikai ir pagalbos teikimui.