Klausimai


Vardas:
Klausimas:

Irute
2016-06-06

Sveiki.Laukiu kelio sanario operacijos Klaipedoj.Noreciau ja atlikt Telsiuose .Kur reikia kreiptis Ir kiek reiketu laukti operacijos telsiuose?

Atsakymas:

Mielai sudarysime sąlygas protezuotis Telšiuose. Reikia paskambinti po 15.00 valandos tel. 868749610 Ortopedijos traumatologijos sk. vedėjui S.Kakčiui, susiderinti dėl duomenų pateikimo, registracijos prie Regioninės Telšių ligoninės. Laukimo trukmė nuo duomenų pateikimo Valstybinei ligonių kasai iki operacijos atlikimo - ne daugiau kaip 3 mėn.

Sigita
2016-06-06

sveiki.mastau gimdyti telsiuose,turiu nusipirkusi epidiuro nejautra.ar anesteziologas buna betkokiu paros metu,kad suleistu epidiura

Atsakymas:

Taip, gydytojas anesteziologas būna visą parą. Epidūrinę nejautrą atlieka gydytoja anesteziologė R.Sankauskienė

Viva
2016-05-16

Laba diena. Kiek kainuoja darbo medicininis?

Atsakymas:

Tai nėra Ligoninės veiklos srities klausimas. Įsidarbinant sveikatą tikrina ir atžymas daro medicinos knygelėje profilaktinių patikrų gydytojas. Šiuo klausimu siūlome kreiptis į savo šeimos gydytoją.

Taip
2016-03-15

Ar čia normalu kai po vaisiaus išvalymo, praėjus 5 dienom pykina

Atsakymas:

Jūsų klausimas svarbus, bet į jį mes galime teisingai atsakyti tik Jus pilnavertiškai pakonsultavę mūsų gydymo įstaigos konsultaciniame kab. Reikalingas Jūsų gydytojo siuntimas - gali parašyti ir šeimos gydytojas. Su siuntimu užsiregistruosite konsultacinėje poliklinikoje. Priimsime tą pačią dieną,

 

Regioninės Telšių ligoninės Akušerijos-ginekologijis sk. vedėja

nescioji
2016-03-01

Laba diena,esu iš Plungės ir planuoju pirmąjį kūdikėlį gimdyti Telšiuose (terminas sueis po mėnesio). Norėčiau atvykti apsižiūrėti, kur yra gimdymo namai, kokios palatos ir t.t., nes nesu buvusi...Ar būtų galima atvykti ne darbo dienomis, o savaitgalį, nes tik tada turiu galimybę? Lauksiu atsakymo. ačiū

Atsakymas:

Labai prašome atvykti Jums patogiu laiku, t.y. ir savaitgaly. Personalas Jums maloniai viską parodys ir atsakys į visus Jums rūpimus klausimus. Laukiame, sėkmės.

Reda
2016-02-25

Laba diena, Noreciau pasiteirauti. Ar galeciau pasidaryti Ca-125 tyrima, Telsiu ligonineje? Esu is kito miesto, neturiu gydytojo siuntimo ir ne prisiregistravusi prie Telsiu ligonines. Aciu

Atsakymas:

Taip, tyrimą galima pasidaryti. Tyrimas yra mokamas.

Domas
2016-02-17

Laba diena, kaip galėčiau sužinoti, kas mano šeimos gydytoja? Pas daktarų nebuvau gal 15 metų.

Atsakymas:

Tai nėra Ligoninės veiklos srities klausimas. Kreipkitės į Teritorinę ligonių kasą.

Naujokė
2016-01-25

Laba diena. Ruošiuosi Telšių ginekologiniame skyriuje daryti polipo operaciją - histeroskopiją. Noriu sužinoti ar skyrius turi pakankamai gerą, naują aparatūrą? Gal geriau operaciją atlikti kitur? Kiek tokių operacijų per metus atliekama Telšiuose?

Atsakymas:

Aš, Akušerijos ir ginekologijos skyriaus vedėja, noriu Jus patikinti, kad šios operacijos mūsų skyriuje atliekamos nuo 2011 m. naujos kartos hysteroskopu. Operacijų (tokių kaip Jums reikalinga) kasmet atliekama virš 100, o 2015 m. atlikta - 151 operacija. Gydytojai gerai įsisavinę jų techniką, todėl neabejodama atvykite į mūsų ligoninę šiai operacijai.

Pagarbiai
Skyriaus vedėja O. Blauzdžiūnienė

Simona
2016-01-21

Kokie gydytojai priima gimdyma? ir nuo kelintos valandos keiciasi pamaina?

Atsakymas:

Gimdymus priima visi skyriuje dirbantys gydytojai akušeriai ginekologai ir atėję budėti nuo 17 val.

Jonas
2015-12-18

Laba diena,norėčiau sužinoti ar darote vidaus organų [inkstų] kompiuterinę tomografiją ir kiek tai kainuoja?

Atsakymas:

Taip, šią paslaugą mes teikiame. Jei esate apdraustas privalomuoju sveikatos draudimu ir turite gydytojo siuntimą, Jums ta paslauga nekainuoja, ją apmoka Valstybinė ligonių kasa.