Klausimai


Vardas:
Klausimas:

Virginija
2014-01-04

Su Naujaisiais Metais!Ar reikia turėti savo rūbus,siunčiamam gydytis į ligoninę?

Atsakymas:

Nereikia turėti savo rūbų.

simona
2013-12-12

Laba diena, norėjau paklausti ar Telšių poliklinikoje teikiama tokia paslauga kaip kūdikių plukdymas vonelėje ir baseinas su mažais vaikais (1-4metai) už pinigus? Jeigu ne, ar planuojama pradėti tokią veiklą?

Atsakymas:

Tokios paslaugos neteikiame ir artimiausiu metu neplanuojame teikti.

Romas
2013-09-27

Noriu sužinoti, ar ligoninės skyriuose dirbančiam personalui reikia nešioti prisisegus korteles su vardu ir pavarde bei pareigomis?Klausiu todėl, kad negali suprasti,kas yra kas t.y. ar tai slaugytoja ateina ar čia slaugytojos padėjėja? Kadangi dabar tenka dažnai lankytis ligoninėje, tai pasitaiko labai nemandagių darbuotojų ir labai malonu būtų matyti jų pavardes ir pareigas. Pagarbiai, Romas

Atsakymas:

Lietuvos respublikos vyriausybės nutarimu darbuotojo tapatybę patvirtinantį dokumentą - darbo pažymėjimą darbuotojas privalo nešiotis ar laikyti darbo metu darbo vietoje. Atsižvelgiant į Jūsų prašymą, rekomenduosime, kad darbuotojai nešiotų korteles.

rita
2013-08-27

Ar Telšių ligoninės reabilitaciniame slaugos skyriuje pacientui gydantis po insulto su vienos pusės paralyžum, slaugantis personalas turi ligonį pasodinti ant lovos ar į vežimėlį, nes nuo gulimos padėties pradėjo sunkiai kvėpuoti, atsirado plaučiuose karkalų, ar tai turi atlikti tik artimieji? Prašome nurodyti kur galėtume sužinoti, kokias pareigas turi atlikti aptarnaujantis reabilitacijos skyriaus personalas. Kiek tenka matyti, jos labai nepatenkintos ,kad yra kviečiamos į palatas. Ačiū už atsakymą.

Atsakymas:

Informuojame Jus, kad Regioninės Telšių ligoninės reabilitacijos sk. slaugytojos ir jų padėjėjos pacientus negalinčius keisti savo padėties varto, sodina pagal gydymo ir slaugymo planą. Į paciento priežiūrą yra įtraukimi ir artimieji, kad turėtų įgūdžių, kai pacientas bus išleistas namo.
Daugiau informacijos apie pacientą artimieji gali sužinoti kreipdamiesi į gydantį gydytoją.

Ieva
2013-06-30

Ar salinate karpas? Jei taip, tai kur ieškoti kabineto?

Atsakymas:

Karpų nešaliname.